KONST / Ramar / Ram 13725272
*
nr 1372 5272
Ram
34x42cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 januari 2021
kl 20:31:05
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/1 14:59:06
1
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
7043 Askfat
Stig Lindberg (1916-1982), Sverige. Domino, Gustav..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:47
-
6757 Dosa
porslin och mässing. Diameter: 15 cm
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:55
-
6066 Fat
+ skålar, 6 delar, Imaridekor, Kina & Japan, Dia 1..//
Aktuellt bud: 450 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:13
-
6358 Kökshanddukar
30 st, linne, röd, blå bård, monogrambrodyr, olika..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:39
-
7170 Manschettknappar
Ett par, 18k guld, 1946, med monogram. Vikt: 9,6g ca
Aktuellt bud: 8.000 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:34
-
6383 Oljemålning
Marcel Cramoysan (1915-2007), Ebb. Signerad. Olja ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:29
*
Ram
nr 1372 5272
Ram
34x42cm
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 18 januari 2021 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 13/1 14:59:06 | 1 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
7043 Askfat
Stig Lindberg (1916-1982), Sverige. Domino, Gustav..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:47 -
6757 Dosa
porslin och mässing. Diameter: 15 cm
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:55 -
6066 Fat
+ skålar, 6 delar, Imaridekor, Kina & Japan, Dia 1..//
Aktuellt bud: 450 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:13
-
6358 Kökshanddukar
30 st, linne, röd, blå bård, monogrambrodyr, olika..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:39 -
7170 Manschettknappar
Ett par, 18k guld, 1946, med monogram. Vikt: 9,6g ca
Aktuellt bud: 8.000 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:34 -
6383 Oljemålning
Marcel Cramoysan (1915-2007), Ebb. Signerad. Olja ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:29



